Top

PREKIŲ PRISTATYMAS

Siuntinius išsiunčiame naudodamiesi LP express kurjerių sistema.

Rožę išsiunčiame per 1-2 d.d., tad ji jus pasieks per 2-3 d.d, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo metodo. Tam tikrais periodais, pavyzdžiui prieš šventes siuntiniai gali vėluoti. Jei manote, kad Jūsų siunta vėluoja, susisiekite su mumis science@geniusrose.com

Vykdytojas siuntos gavėją iš vakaro informuoja SMS apie siuntos pristatymą artimiausią darbo dieną (jeigu su Užsakovu nesutarta kitaip).

 

Prieš pristatydamas siuntą Vykdytojo kurjeris ne vėliau kaip prieš 15 min. susisiekia su gavėju telefonu, nurodytu siuntos žymoje, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką. Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, kurjeris apie siuntos pristatymą gavėją informuoja SMS žinute. Siuntos gavėjui susisiekus su kurjeriu (po SMS žinutės išsiuntimo), suderinamas siuntos pristatymo laikas. Jeigu Vykdytojo kurjeriui išsiuntus SMS žinutę siuntos gavėjas su juo nesusisiekia, kurjeris pristato siuntą žymoje nurodytu adresu.

 

Pristatymo metu nepavykus įteikti siuntos (ne dėl kurjerio kaltės), kurjeris gavėjui gaunamosios pašto korespondencijos siuntų dėžutėje palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs gavėjas bus informuotas apie siuntos atsiėmimo sąlygas.

 

Dėl didesnių užsakymo kiekių ir jų pristatymo laiko reikia teirautis el. paštu science@geniusrose.com

GINČŲ SPRENDIMO TARNYBOS

Prašymą / skundą dėl mūsų el. parduotuvėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse – ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/